تاریخ خبر : 1401/05/11 , زمان درج خبر :١٧:٢٠

ایستگاه «فرآموز سیار» سلامت در منطقه 7

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از حضور فرآموز سیار سلامت دراین منطقه با هدف آموزش مهارت های رفتاری به کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش اخبارنوین، محسن راجی با بیان این مطلب افزود: فرآموز سیار، در قالب یک گروه آموزشی متخصص و هنری با استفاده از ظرفیت مرکز فرآموز و متناسب با موضوعات مهم اجتماعی و فرهنگی و سلامت محور به طور سیار در بوستان‌ها حضور یافته و با برنامه‌هایی نظیر نمایش، قصه‌گویی، مسابقه و ... طی تعامل با مخاطبان، خدمات آموزشی را به گروه هدف ارائه می‌دهد.

وی در ادامه تصریح کرد: فرآموز سیار همراه با آموزش مهارت های رفتاری در بوستانهای شهید توکلی و قصر میزبان کودکان و نوجوانان همراه با خانواده های آنها بود.

معاون شهردار منطقه 7 با اشاره به اینکه آموزش مهارت‌های رفتاری به کودکان و نوجوانان با وجود تغییرات عمیقی که در شیوه زندگی جوامع امروزی رخ داده امری ضروری است، گفت: با هدف توانمندسازی گروه هدف در مواجه با انواع آسیب‌های اجتماعی و اتخاذ رفتار مناسب و همچنین ارتقای فرهنگ خودمراقبتی گروه مخاطب نسبت به انواع رفتارهای پرخطر با بهره گیری از طرفیت هنر و بازی در دو گروه سنی ۶ تا ۹ و ۹ تا ۱۲ سال، فرآموز سیار (پرتابل) برای نخستین بار در شهر تهران راه اندازی شد.

در نشست اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با مسئولان بنیاد ملی نخبگان مطرح شد:

باقری‌مقدم: مسکن و اشتغال نخبگی، دو عامل مهم در حوزه مهاجرت نخبگانی است/ منادی‌سفیدان: مجلس از برنامه‌های بنیاد در نگهداشت نخبگان حمایت می‌کند

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج