پنج شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٨

پارسی |English  چاپ        ارسال به دوست

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد؛

اجرای تخم‌مرغ‌های رنگی در سطح شهر آغاز می‌شود

سید مجتبی موسوی از آغاز اجرای تخم‌مرغ‌های رنگی در سطح شهر خبر داد و گفت: از فردا21 اسفندماه اجرای طرح تخم‌مرغ‌های رنگی در 10 سایت سطح شهر آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز اجرای بخش تخم‌مرغ‌های رنگی در چهارمین دوره از رویداد بهارستان خبر داد و در این باره گفت: از سه شنبه 21 اسفندماه، اجرای طرح تخم‌مرغ‌های رنگی در دو سایت باغ فردوس و خانه هنرمندان آغاز خواهد شد.

او ادامه داد: تخم‌مرغ‌های رنگی در این دوره در دو بخش حرفه‌ای و دانشجویی اجرا خواهد شد. در بخش دانشجویی این رویداد، بالغ بر 1386 هنرمند، 3027 اثر ارائه کردند که از بین آن‌ها 347 اثر در بین شهر اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: در بخش دانشجویی نیز 497 اثر از 228 هنرمند به دبیرخانه بهارستان ارسال شد که از بین آن‌ها 68 اثر انتخاب و اجرا خواهد شد.

موسوی درباره محل‌های اجرای تخم‌مرغ‌های رنگی این دوره از بهارستان، گفت: در این دوره کلیه آثار تخم‌مرغ‌های رنگی در 10 سایت شامل: میدان راه آهن، چهار راه ولیعصر( بوستان دانشجو)، پارک شهر، خانه هنرمندان، باغ فردوس، بلوار فرحزادی، میدان آزادی، بوستان شهدای منطقه 10، فلکه اول تهرانپارس و باغراه امید( بالاتر از ترمینال خاوران اجرا خواهد شد.

او درباره شروع اجرای آثار در این دوره از بهارستان گفت: جشنواره بهارستان به شکل کلی از سه شنبه 21 اسفندماه در باغ فردوس و خانه هنرمندان آغاز می‌شود اما سایر بخش‌ها در روزهای 22 و 23 اسفندماه کار خود را آغاز خواهند کرد و هنرمندان شروع به اجرای آثار می‌کنند.

 


١٩:٣٣ - 1397/12/20    /    شماره : ٣١٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

 

 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.