جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨

پارسی |English  چاپ        ارسال به دوست

با اجرای نقاشی های دیواری دانشجویی

فرهنگ شهر نشینی بر جداره های شهری نقش بست

نقاشی های دیواری با مضمون فرهنگ شهر نشینی و حمل و نقل پاک با اجرای دانشجویان بر جداره های شهری شمال تهران نقش بست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک رضا عبدالملکی معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای اجرای تهران شهری برای همه طرح های مصوب سازمان زیباسازی جهت فرهنگ سازی و آشنایی شهروندان با مقوله های فرهنگ شهر نشینی بر بیش از یک هزار متر مربع از جداره های شهری شمال تهران اجرا شد.

وی گفت: این طرح ها توسط گروه های دانشجوی رشته گرافیک دانشگاه الزهرا(س) و نظارت اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک در حال اجراست و تا کنون در بیش از 8 نقطه منطقه یک اجرا شده است.

عبدالملکی افزود: بیشتر طرح های اجرا شده مربوط به فرهنگ سازی و تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی و پاک بوده است که از چهار راه پارک وی در خیابان ولیعصر(عج) به سمت تجریش بر روی دیواره ساختمان اداره هواشناسی ، لغتنامه دهخدا، پله های کوچه ناهید، ابتدای خیابان دربند، جنب پارکینگ شهید باهنر، نرسیده به مترو شهید صدر و... اجرا شده است.

 معاون شهردار منطقه یک گفت: پس از اتمام طرح های شهری طرح ساماندهی و رنگ آمیزی محله امامزاده قاسم (ع) و گلابدره اجرایی می شود.

وی تشکیل دبیرخانه نقاشی دیواری دانشجویان را اقدام دیگری دانست که با هدف بررسی اعتبارات، هزینه ها ، صرفه جویی و درآمدزایی تشکیل شده است .

 

 


١٥:٤٧ - 1398/04/17    /    شماره : ٣٢٢١٣    /    تعداد نمایش : ٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.