جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨

پارسی |English  چاپ        ارسال به دوست

اتصال همراه سراهای منطقه 2 به سامانه رها ؛

تجهیز و راه اندازی دومین همراه سرای منطقه 2 آغاز شد

شهردار منطقه 2 از اتصال همراه سراهای منطقه 2 به سامانه رهای بیمارستان های شهر تهران به منظور پوشش دهی همراهان بیمار و آغاز تجهیز و راه اندازی دومین ساختمان همراه سرا در منطقه 2 خبر داد.

به گزارش اخبارنوین به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 2، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام این خبر و با بیان اینکه هدف از این اقدام فراهم کردن شرایطی است که درد و آلام بیمار و همراهان از شرایطی که در آن هستند کاهش یابد گفت: با اسکان موقت و ارائه خدمات مناسب به همراهان بیماران بیمارستانهای سطح منطقه و همچنین جلوگیری از اسکان آنها در مساجد، نمازخانه ها و چادر زنی در فضاهای سبز اطراف بیمارستان ها، ضمن حفظ شان و کرامت همراهان و خانواده بیمارن بستری در بیمارستانها مدیریت شهری منطقه 2 شهرداری تهران ، فضایی جهت اسکان همراهان بیماران اختصاص داد.

شهردار منطقه 2 با بیان این مطلب افزود: پس از جانمایی مناسب ترین مکان و با همراهی خیریه رهروان سلامت، همراه سرایی در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با30 دستگاه تختخواب و تمامی امکانات اسکان و پذیرایی در خیابان ستارخان، جنب بیمارستان رسول اکرم(ص) اختصاص داده شد که به صورت شبانه "از ساعت18 شب تا 9 صبح" در خدمت همراهان بیمار از سراسر کشور می باشد.

وی افزود: با توجه به افزایش تعداد درخواستها به اسکان در همراه سراهای این منطقه توسط همراهان بیمار و پس از اتصال همراه سراهای منطقه 2 به شبکه رها این امکان فراهم گردید که از تمامی بیمارستان های شهر تهران با همکاری مددکاری بیمارستان پذیرش صورت گیرد.

شهردار منطقه 2 ارائه خدمات مناسب به شهروندان را از مهمترین اولویت ها و دغدغه های مدیریت شهری این منطقه دانست  و از بازسازی و تجهیز دومین همراه سرای این منطقه در مساحتی بزرگتر و با ظرفیت پذیرش بیشتر خبرداد.

رسول کشت پور با اشاره به اجر و پاداش معنوی این اقدام خداپسندانه گفت: احداث همراه سراها و اسکان همراهان بیماران که از سراسر کشور برای درمان عزیزان خود به بیمارستانهای شهر تهران مراجعه می کنند بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی را در محدوده بیمارستانها کاهش می دهد و از ایجاد هر گونه مزاحمت برای همسایگان و شهروندان جلوگیری خواهد کرد.


١٧:٢٠ - 1398/04/17    /    شماره : ٣٢٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.