جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨

پارسی |English  چاپ        ارسال به دوست

دکتر شیری:

گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌ایران، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است

 دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درجلسه توسعه بانکداری دیجیتال این بانک که با حضور اعضای هیأت‌مدیره و مدیران امور برگزارشد با تأکید بر لزوم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ارائه خدمات متنوع گفت: گستردگی نقاط تماس، اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران را مضاعف کرده‌است.

به گزارش اخبارنوین به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، شیری افزود: در اقتصاد شبکه‌ای، میزان حضور در نقاط مختلف اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل گستردگی شعب و باجه های این بانک یک امتیاز ارزشمند محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در بانکداری و اقتصاد دیجیتال، ذینفعان بانک تغییر نمی‌کند بلکه مسیر و نحوه خدمت‌رسانی تغییر می‌یابد و اولین قدم برای ورود به این مسیر تعیین نیازها و دامنه خواسته‌های بانک است.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران استفاده از خدمات مشاوره‌ای در حوزه بانکداری دیجیتال را ضروری دانست و افزود: فرهنگ‌سازی و آماده‌سازی نیروی انسانی برای ورود به این حوزه بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

وی با تأکید بر لزوم تدوین سندراهبردی مبتنی بر بانکداری‌دیجیتال با استفاده از مشاوران متخصص، خاطرنشان کرد: اجرای دوره‌های آموزشی تخصصی در این‌خصوص ضروری است زیرا هرچه آمادگی سازمانی کمتر باشد ریسک بیشتر می‌شود و اجرای برنامه دچار مشکل می‌شود.


١٣:٠١ - 1398/04/18    /    شماره : ٣٢٢٢٧    /    تعداد نمایش : ١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.