چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩

پارسی |Englishتاریخ خبر : 1398/05/15 , زمان درج خبر :١٦:١٠

ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی پس از 12 سال محقق شد

ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی واقع در محله عبدل آباد منطقه 19 شهرداری تهران از صبح سه شنبه 15 مرداد با حضور شهردار منطقه، عوامل اجرائیات و نیروهای انتظامی و نظامی آغاز شد.

به گزارش اخبارنوین به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه ساماندهی بساط گستران بازار بزرگ احسانی را یكی از طرح های انضباط شهری برشمرد و افزود: این معضل شهری در این محدوده یكی از مطالبات جدی مردم، معتمدین، ریش سفیدان و كسبه بازار بود که پس از 12 سال  به دنبال درخواست های مكرر آنها انجام شد.

وی ادامه داد: تمهیدات اجرای این طرح از چندین ماه قبل آغاز شده بود که طی آن ضمن اطلاع رسانی به کسبه و توجیه و پیگیری مراجع قانونی، نشست های متعددی با حضور مسئولین منطقه 19، نیروهای قضایی، انتظامی، نظامی، نمایندگان صنوف، هیئت امنا و شورایاری محله تشکیل و درخصوص رفع سدمعبر  خیابان احسانی تصمیم گیری شد.

این مسئول با تأکید بر اینکه صرفا جمع آوری دست فروشان در این طرح مد نظر نیست و این اقدام بر اساس مطالعات میدانی،اخذ حکم قضایی، حمایت شورای تأمین امنیت استان تهران، معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ انجام شد، تصریح کرد: مكان ویژه ای در محدوده نزدیک به این بازار در قالب غرفه های مسقف برای ادامه فعالیت بساط گستران در نظر گرفته شده است.

توکلی ابراز امیدواری کرد: این طرح نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت به گونه ای كه علاوه بر فراهم شدن فضای مناسب برای بساط گستران در راستای كسب روزی حلال، معضل سد معبر، اعتراض كسبه بازار و مشکلات ناشی از امداد رسانی در مواقع حریق، اورژانس و وقوع بحران نیز برطرف خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه بساط گستران بازار بزرگ احسانی از ثبت نام در غرفه های آماده شده  به منظور ادامه فعالیت استقبال خوبی کردند.

توکلی ضمن تشکر از همکاری و مشارکت همه عوامل مردمی، شهرداری و نیروهای انتظامی و نظامی در اجرای این طرح گفت: در حال حاضر هیچ گونه سد معبری در این خیابان مشاهده نمی شود و به منظور نگهداشت این خیابان نیز مأموران یگان ویژه درمعبر حضور مستمر خواهند داشت.

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.