چهارشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٨

پارسی |Englishگندم آلوده در بازار مصرف توزیع نشده است

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در موضوع ترکیب نخاله‌ها و فضولات حیوانی با گندم در شهرستان گنبد کاووس، هیچ یک ازدستگیرشدگان همکارشرکت غله نیستند وهمگی ازکارمندان شرکت پیمانکار هستند.

به گزارش اخبارنوین به نقل از ایلنا ؛ یزدان سیف با تاکید بر اینکه در موضوع پیش آمده برای گندم سازمان غله استان گلستان باید پاسخگو باشد،‌ افزود: البته هیچ یک از دستگیرشدگان که اکنون در زندان هستند همکاران ما در شرکت غله نیستند.

وی ادامه داد: دستگیر شدگان همگی کارمندان شرکت پیمانکار بخش خصوصی هستند.

سیف با بیان اینکه تخلف انجام شده در حال پیگیری از سوی مقامات قضایی شهرستان است، افزود: ما نیز درحال تحقیق درباره چگونگی رخ دادن این تخلف هستیم و خواستار توضیح روشن از سوی همکاران خود در شرکت غله استان شده‌‌ایم.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در پاسخ به این پرسش که آیا امکان توزیع گندم‌های ترکیب شده با نخاله و فضولات در بازار مصرف وجود دارد، گفت: خیر، به هیچ عنوان این گندم‌ها توزیع نمی‌شود. سیف تاکید کرد: اصالتا گندم‌های مورد بحث در انبار مرغداری که اقدام به اختلاط آن‌ها با فضولات و نخاله می‌شد پلمپ شده است.

سیف به مردم اطمینان خاطر داد که گندم‌های مورد بحث وارد بازار مصرف نشده است. وی در پایان گفت: تخلف انجام شده چنان آشکار بوده که در همان نگاه اول فضولات و نخاله‌ها مشخص است و مصرف کننده متوجه آن می‌شود.

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

 

کلیه حقوق نزد پایگاه خبری اخبار نوین محفوظ
می باشد.