یک کارشناس مسائل اروپا مطرح کرد
پوتین نمی تواند دست خالی از اوکراین بازگردد
یک کارشناس مسایل اروپا با بیان اینکه روسیه کشوری نیست که در موضوع جنگ اوکراین عقب نشینی کند،‌ گفت: اگر قرار است مشکل روسیه و اوکراین حل شود باید مذاکرات به صورت مستقیم میان طرفین برگزار شود.
 ١٢:٠٠ - 1401/10/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسکو: سازمان ملل صلاحیت ایجاد دادگاه ویژه علیه روسیه را ندارد
معاون نماینده دائم روسیه در شورای امنیت تاکید کرد، مجمع عمومی سازمان ملل صلاحیت و اختیار ایجاد دادگاه ویژه علیه روسیه را ندارد و این ایده برای اهداف و اغراض سیاسی مطرح می‌شود.
 ١١:٠٣ - 1401/10/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
رکوردشکنی بی‌سابقه نمایندگان آمریکایی مسلمان در انتخابات میان‌دوره‌ای
"تعامل سیاسی مسلمانان آمریکایی رو به رشد است؛ آنها نه تنها می‌خواهند بخشی از بافت اجتماعی آمریکا را شکل دهند، بلکه همچنین می‌خواهند بخشی از آینده‌سازی برای آمریکا باشند. از همین رو، مسلمانان در انتخابات هشتم نوامبر حداقل ۸۳ کرسی را در سراسر ایالات متحده به دست آوردند که نسبت به ۷۱ کرسی ۲۰۲۰ افزایش نشان می‌دهد."
 ١٢:٠٧ - 1401/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
قانونگذاران آلمانی سر کار سردشان است!
مجله اشپیگل گزارش کرد، همزمان با سرد شدن هوا، قانونگذاران آلمانی در پارلمان این کشور برای گرم نگهداشتن خود تلاش می‌کنند.
 ١٠:٢٤ - 1401/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
ساف: شبه‌نظامیان شهرک‌نشین‌، نتیجه ظهور فاشیسم در اسرائیل است/حماس: تا پای جان ایستاده‌ایم
سازمان آزادی‌بخش فلسطین با توجه به تشکیل گروه‌های شبه‌نظامی از سوی شهرک‌نشین‌ها، نسبت به خطرات احزاب راست‌گرای افراطی که بر کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) کنترل دارند، هشدار داد. جنبش حماس نیز تجاوزات شهرک‌نشینان علیه ساکنان الخلیل را محکوم و بر حمایت این جنبش از آن‌ها تأکید کرد.
 ١٠:٢٩ - 1401/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجمع جلیقه‌ زردها در پاریس به خشونت کشیده شد
پلیس در مقابل معترضان در پاریس که به مناسبت چهارمین سالروز آغاز اعتراضات جلیقه زردها در فرانسه دست به راهیمایی زده بودند، متوسل به شلیک گاز اشک‌آور شد.
 ١٠:٢٨ - 1401/08/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
/تحلیل-شرق‌الاوسط/
پیروی از معیارهای دوگانه، اعتبار سیاست خارجی آمریکا را مخدوش کرده است
"سیاستمداران آمریکایی همیشه درباره آزادی و دموکراسی در خارج از مرزهای آمریکا، سخنرانی می‌کنند و به جهانیان درس می‌دهند، اما خودشان در داخل آمریکا خلاف آن عمل می‌کنند."
 ١١:٣٥ - 1401/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
آمریکا از زلنسکی خواسته با روسیه مذاکره کند
وال استریت ژورنال به نقل از منابع دیپلماتیک آشنا با گفتگوها گزارش داد که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی بایدن به ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین توصیه کرده که در مذاکرات احتمالی با روسیه موضعی"واقع بینانه" داشته باشد.
 ٠٩:٥٤ - 1401/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
زلنسکی روسیه را به ارتکاب "جنایات جنگی" در خرسون متهم کرد
رئیس جمهوری اوکراین، سربازان روسی را به ارتکاب "جنایات جنگی" و "کشتن غیرنظامیان" در خرسون متهم کرد. اخیرا پس از خروج روسیه از این منطقه، بخش‌هایی از آن دوباره در اختیار ارتش اوکراین قرار گرفت.
 ٠٨:٢٧ - 1401/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
بایدن: حزب جمهوری‌خواه تصمیم بگیرد که چه کاره‌ است!
رئیس‌جمهوری آمریکا با بیان اینکه به شدت از میزان مشارکت مردمی در انتخابات میان‌دوره‌ای هشتم نوامبر خشنود است، گفت که حزب جمهوری‌خواه اکنون نیاز دارد در این رابطه تصمیم بگیرد که "آنها چه کاره هستند."
 ١١:٥٢ - 1401/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
کنترل سنای آمریکا در اختیار دموکرات‌ها باقی ماند
با گذشت چند روز از انتخابات میان دوره‌ای آمریکا در نهایت امروز (یکشنبه) مشخص شد که کنترل مجلس سنای کنگره آمریکا باز هم در اختیار دموکرات‌ها قرار گرفته است.
 ٠٧:٤١ - 1401/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
سقط جنین و تورم؛ دغدغه اصلی رای دهندگان آمریکایی
انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا در حالی برگزار شده است که بر اساس نظرسنجی از شرکت‌کنندگان در انتخابات، دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان هر یک اولویت متفاوتی را برای انتخاب نماینده خود در نظر گرفته‌اند.
 ١٣:١٠ - 1401/08/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترامپ جنگ روانی را بار دیگر با ادعای "تقلب" به راه انداخت
دونالد ترامپ که ادعاهای بی‌اساسی را مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ مطرح کرد، بار دیگر جنگ روانی را آغاز کرده و در شبکه‌های اجتماعی صحبت از "همان تقلب‌ها" کرده است که ممکن است در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره صورت گیرند.
 ١٣:٠٨ - 1401/08/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار بارکلیز و ریستاد انرژی
نفت ۲۰۰ دلاری در راه است
گلدمن ساکس پیش بینی قیمت نفت برنت را به دلیل بحران اوکراین بالا برد و بارکلیز هشدار داد در بدترین سناریو قیمت نفت ممکن است به ۲۰۰ دلار در...
 ١٠:٥٠ - 1400/12/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
چهار کشته بر اثر تیراندازی در ایالت جورجیای آمریکا
مقامات آمریکایی اعلام کردند بر اثر تیراندازی در منطقه رکس در ایالت جورجیا چهار نفر از جمله یک مقام پلیس کشته شدند...
 ٠٠:٥٤ - 1400/09/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>