تاریخ خبر : 1398/12/27 , زمان درج خبر :١١:٤٥
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی

تا ۷ فروردین برنامه ملی‌پوشان مشخص شده است

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با توجه به تعطیلی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی، ملی‌پوشان را در گروه‌های مختلف بین مربیان تقسیم کرده و هر گروه دارای مسوول است که موارد را روزانه پیگیری و نتایج را به من اعلام می‌کنند.

به گزارش اخبارنوین، محمد بنا در گفتگو با ایرنا افزود: با توجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی، ملی‌پوشان همه در شهرهای خودشان هستند اما تمرینات آنها را به طور مرتب زیرنظر داریم. فضای مجازی که متاسفانه محلی برای شایعه‌سازی و سایر بی‌اخلاقی‌ها شده، آنچنان هم بد نیست و در این شرایط با استفاده از آن می‌توانیم برنامه‌های تمرینی را زیر نظر داشته باشیم. با برنامه‌ریزی تا ۷ فروردین تمرینات تیم ملی به همین صورت انجام خواهد شد و بعد از آن باید ببینیم چه پیش می‌آید.

وی اظهار داشت: باید منتظر باشید که در روزها و هفته‌های آینده چه پیش می‌آید و اگر شرایط شیوع این ویروس بدتر شد ممکن است حتی برگزاری بازی‌های المپیک نیز دچار مشکل شود و وقفه‌ای در برگزاری آن به وجود آید و در این شرایط دیگر برگزاری مسابقات گزینشی المپیک وجود نخواهد داشت اما امیدواریم این ویروس نامرد کارش تمام شود و فروکش کند.

بنا در عین حال تصریح کرد: اگر همان زمان پیشنهادی خرداد ماه را که اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری رقابت‌های گزینشی در قاره آسیا اعلام کرده، قطعی شود، به طور حتم خیلی سریع باید تمهیداتی را برای برگزاری اردوهای کوتاه مدت داشته باشیم و اگر در این تاریخ نیز مسابقات برگزار نشود، باید همانند سایر مردم موارد بهداشتی را رعایت کنیم تا این ویروس فروکش کند.

وی در خصوص جلسه مسوولان فدراسیون کشتی و مدیران و مربیان تیم‌های ملی کشتی با وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: من در آن جلسه حضور نداشتم چرا که اعلام شده بود مردم از خانه بیرون نیایند و ضمن آنکه «حسن رنگرز» مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی در آن جلسه حضور داشت و نظرات و موارد مورد نظر را مطرح کرد. در آن جلسه این بحث وجود داشت که امکان دارد با تمهیدات در نظر گرفته شده برخی شهرها مانند کیش را برای برگزاری اردوهای تیم ملی در نظر بگیرند که این موضوع نیز منتفی شد و اردو در کیش برگزار نخواهد شد.

وی اظهار داشت: در صورتی که برگزاری مسابقات گزینشی المپیک در خرداد ماه قطعی شود به طور قطع نمی‌گذارند به طور مستقیم به محل برگزاری مسابقات در کشور مورد نظر برویم و برهمین اساس در حالتی دیگر و در مسیر ترانزیتی به کشور ثالث برویم و قبول کنند که با برگه سلامت به آن کشور وارد شویم و تمرین کنیم و بعد از آن به محل برگزاری مسابقات برویم و البته این موارد وظیفه من نیست بلکه برعهده وزارت ورزش و جوانان است و وظیفه من آماده کردن تیم ملی برای حضور در مسابقات است.

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج