تاریخ خبر : 1399/09/18 , زمان درج خبر :١٦:٥٤
اتفاقی بزرگ برای اولین بار در سطح بین المللی برای یک دانشمند ایرانی؛

دانشگاه پریزیدنت اندونزی دبیرخانه دائمی بین المللی جایزه MFT را ایجاد کرد

دکتر جانی هاریانتو، رییس دانشگاه پریزیدنت اندونزی طی نامه ای رسمی به آقای دکتر محمد شریف ملک زاده، نظریه پرداز تئوری MFT آمادگی دانشگاه پریزیدنت اندونزی را برای میزبانی از مراسم برگزاری اعطای جوایز MFT اعلام کرد.

به گزارش اخبارنوین در بخشی از این نامه آمده است: موجب خوشوقتی است تا در این ابتکار مشارکت نماییم. دانشگاه پریزیدنت آمادگی خود را بعنوان میزبان و محل دبیرخانه رقابت علمی جوایز MFT (چارچوب ملک زاده برای گردشگری) اعلام میدارد. ما بر این باوریم که نظریه MFT حمایت و نقش ارزنده ای در آموزش جهانی به ویژه در حوزه گردشگری خواهد داشت.

مراسم اعطای جوایز MFT بصورت دوسالانه و با همکاری اتحادیه بین المللی روسای دانشگاهها (IAUP ) و سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) برگزار خواهد شد. و در چهار گروه به مدیر برتر، پژوهش برتر، کارآفرین برتر گردشگری علایق ویژه و نوآوری برتر در گردشگری حلال اعطا می گردد.

طرحها، پروژه ها، ابتکارات و اقدامات تاثیرگذار در صنعت گردشگری به دبیرخانه ارائه و توسط هیئت داوران مورد قضاوت و رای گیری قرار گرفته و نفرات برتر تعیین خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بین المللی سیتی وان، این اقدام به پاس تقدیر از دست آوردها و تلاشهای علمی پروفسور محمد شریف ملک زاده، پدر علم نوین گردشگری و حمایت از فعالان عرصه گردشگری جهان و ارائه راهکارهای جدید برای حل بحرانهای جهانی برنامه ریزی شده است.دانشگاه پریزیدنت اندونزی دبیرخانه دائمی بین المللی جایزه MFT را ایجاد کرد

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج