تاریخ خبر : 1400/05/02 , زمان درج خبر :٠٩:٤٦
دردهه ولایت اجرا می شود؛

مناسب سازی و بهسازی المان های حجمی در شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از رسیدگی و بهسازی مجسمه ها و آثار حجمی نصب شده در سطح معابر و بوستانها خبر داد.

به گزارش اخبارنوین، "مجید رجبی" ضمن تبریک اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه ولایت گفت: اجراي آثار هنرمندان با محورهاي مختلف از جمله تنديس شهداء، مشاهير و مجسمه هاي موضوعي، نقش تعيين کننده اي در ارتقاء ساختارهاي  مذهبی، قومی ملیتی و زيباسازي شهري ايفا مي کند.

او با اشاره به نقش تندیس ها در هويت‌بخشي و روان‌سازي جريان زندگي محيط شهري خاطرنشان کرد: با توجه به اين مهم، احجام زیبای"مام میهن" واقع در بوستان پلیس جنب مقبره شهدای گمنام در دهه ولایت از جمله احجامی است که توسط هنرمندان درحال بازسازی است.

رجبی با اشاره به مشخصات این تندیس گفت: این مجموعه زیبا اثر هنرمند آذر شیخ بهاالدین زاده  از جنس فلز و پتینه برنزی  است که در ابعاد ۶ در ۲ در ۱/۲۰ به صورت مجموعه با مضمون شهادت، انقلاب، ایثار، فداکاری و.... منظره چشم نوازی را برای بازدیدکنندگان رقم زده است.

معاون شهردار منطقه 4 در پایان گفت:  در دهه مبارک ولایت که از عیدخجسته قربان تا عید غدیر خم ادامه دارد این منطقه با اهتزاز  پرچم های سبز و مزین به نام حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و آذین بندی و نورافشانی شهر را برای شهروندان زیباتر ساخته است.

 

 

 

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج