تاریخ خبر : 1401/06/14 , زمان درج خبر :١٩:٥٠
در منطقه2؛

اولین لیگ دوچرخه سواری کودکان برگزار می شود

شهرداری منطقه2 به  منظور ایجاد نشاط و برنامه ریزی برای سلامت کودکان اولین لیگ دوچرخه سواری تعادلی ویژه کودکان را برگزار می کند.

به گزارش اخبارنوین، محمد حسین کریمی،معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه  گفت:  اولین لیگ دوچرخه سواری  تعادلی ویژه کودکان 3تا5 ساله  روز 20 شهریورماه در پارک ترافیک منطقه برگزار می شود.

وی توانمندسازی کودکان  و ایجاد نشاط و برنامه ریزی برای سلامت کودکان را از اهداف این برنامه ورزشی برشمرد و گفت:  مسابقه دوچرخه سواری تعادلی با آموزش اصولی دوچرخه سواری برای کودکانی است که نمی‌توانند بدون چرخ کمکدار، رکاب بزنند، برگزار می شود.

کریمی  گفت: کودکان در این طرح دوچرخه سواری ایمن را در خیابان های شبیه سازی شده بوستان آموزش ترافیک تجربه می کنند و همزمان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی با اشاره به اینکه نفرات برگزیده برای رقابت با کودکان منتخب شهر تهران معرفی می شوند ، افزود: شهروندان گرامی می توانند جهت شرکت در این رویداد دوچرخه سواری و کسب اطلاعات بیشتر  عدد 2 را به شماره واتساپ 09027777001ارسال نمایند.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه دو در ادامه به برنامه های آموزشی پارک ترافیک اشاره کرد و گفت: عابرین پیاده و کودکان در حوادث ترافیکی از آسیب پذیرترین اقشار هستند و پیشگیری از این امر نیازمند راهبردهای آموزشی بر همین اساس برنامه های آموزش قوانین ترافیکی  درقالب بازی در این پارک به کودکان  ارائه می شود.

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج