تاریخ خبر : 1401/06/29 , زمان درج خبر :١٧:٣٤

ارائه خدمات ویژه منطقه 19 برای آماده سازی جایگاه رژه به مناسبت هفته دفاع مقدس

سرپرست شهرداری منطقه 19 از آماده سازی جایگاه رژه نیروهای مسلح همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس با ارائه خدمات شهری ویژه خبر داد.

به گزارش اخبارنوین، تورج فرهادی با اشاره به اینکه این منطقه همه ساله افتخار میزبانی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح را دارد افزود: به همین منظور حوزه خدمات شهری اقدام به پاکسازی مسیرهای منتهی به جایگاه رژه در ورودی ها و خروجی ها و بزرگراه های خلیج فارس، شهید هاشمی  بلوار علامه عسگر  و محور باقر شهر  کرده است.

همچنین نسبت به تسطیح با گریدر، علف زنی زمین های بایر و حاشیه جایگاه، جمع آوری و انتقال بیش از 50 کامیون خاک و نخاله و ضایعات از مسیرها و اراضی حاشیه‌ جایگاه اقدام شده است.

ضمن اینکه پیش بینی می شود در بزرگراه های علامه عسگر ،شهید هاشمی ،رفیوژ باقرشهر ،خلیج فارس، ضلع شمال حرم مطهر و قطعات فضای سبز مسیر و اطراف جایگاه رژه آبیاری تانکری و شیلنگی، نظافت و نخاله کشی ۱۱۰هزار مترمربع، اصلاح تشتک هزارو 750 اصله درخت و 5 هزار شاخه گل برای گل آرایی جایگاه مراسم انجام شود.

به گفته این مسئول برای زیبایی نمای معابر منتهی به مراسم رنگ آميزي جداول،نیوجرسی،المان های شهری و استفاده از مواد پوشاننده در زیرگذر و جان پناه ها  به مساحت 4 هزارو 500 متر مربع از دیگر اقدامات در راستای آماده سازی این مراسم بوده است.

فرهادی با اشاره به محصور کردن جنگل کاری های اطراف جایگاه رژه گفت: در این خصوص نسبت به فنس کشی ۶۰۰ مترطول اقدام و 10 کامیون شن و 250 عددگونی کنفی برای ایجاد امنیت مراسم در این محدوده قرار می گیرد.

سرپرست شهرداری منطقه در خصوص سایر اقدامات به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم علائم هشدار دهنده ترافیکی و هدایت مسیر و ایمنی تردد از جمله 30 رول نوار خطر، نصب 6 چراغ سولار و ده بشکه، خط کشی به طول هزارو 400 مترروبروی حرم مسیر رژه، مرمت و بازسازی گاردریل بزرگراه ها به طول 950 متر، مرمت جداول بلوار باقر شهر، دوربرگردان علامه عسگری و بزرگراه شهید هاشمی، نصب بنرهای جهت نما، اطلاع رسانی برای هدایت خودرو ها و کنترل ترافیک در روز برگزاری مراسم و پخش700 تن آسفالت در جایگاه، بزرگراه شهید هاشمی، بلوار یادگار امام و  علامه عسگری خبر داد.

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج