تاریخ خبر : 1401/06/29 , زمان درج خبر :١٧:٣٥

شناسایی محورهای پر ترافیک منطقه2 در مهر ماه

شهردارمنطقه2 گفت: به منظور پیش بینی تمهیدات لازم برای ارتقای ایمنی و تسهیل در تردد  شهروندان در ایام بازگشایی مدارس ، محورهای پرترافیک شناسایی شد

به گزارش اخبارنوین، مهدی صالحی،  شهردار منطقه2  در نشست هماهنگی بازگشایی مدارس که با حضور رئیس آموزش و پرورش ، فرمانده های پلیس راهور ، نماینده کمیته امداد ،بسیج و جمعی از معاونین و مدیران منطقه برگزار شد  با تاکید بر مشارکت دستگاه های خدمت  رسان برای تسهیل در تردد شهروندان گفت: در حال حاضر مسیرهای منتهی به مدارس که  می تواند بار ترافیکی را بر شبکه معابر شهری و بزرگراهی منطقه تحمیل کند شناسایی شده و امید می رود با  تمهیدات  پیش بینی شده و همکاری پلیس راهور، از هرگونه مشکلات ترافیکی  پیشگیری شود. 

وی از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه رانندگان سرویس مدارس خبرداد و گفت:در راستای خدمات رسانی بهتر به دانش آموزان و ارتقاء ایمنی سفرها رانندگان سرویس مدرسه، تحت آموزش قرار گرفتند.

شهردار منطقه درادامه بگفت:  مدیریت شهری منطقه در نظر دارد تا با هماهنگی پلیس راهور و آموزش و پرورش ،رانندگان سرویس مدارس  نمونه که  تامین ایمنی دانش آموزان  را اولویت قرار داده  و قوانین ترافیکی و رانندگی را رعایت می کنند شناسایی و تقدیر کند.

 وی ارتقای ایمنی معابر را از دیگر مباحث مورد توجه برشمرد و گفت: در همین راستا علاوه بر بهسازی معابر منتهی به مدارس، علائم و تجهیزات ترافیکی  این مسیرها  بهسازی  شده است.

صالحی  با اشاره به اینکه دوران پسا کرونا شرایط ویژه ای را موجب شده است تا  امسال مهر متفاوتی داشته باشیم افزود: برهمین اساس مدیریت شهری آمادگی دارد تا برنامه های فرهنگی و آموزشی در حوزه آموزش شهروندی را در مدارس اجرا کند .

وی  در ادامه به تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر به  کودکان کم‌برخوردار اشاره کرد و گفت:  مدیریت شهری منطقه آماده همکاری با کمیته امداد امام(ره)  برای برگزاری جشن عاطفه است.

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج