تاریخ خبر : 1398/10/07 , زمان درج خبر :١٦:٢٦
انتشار پیامی دوپهلو؛

خداحافظی کالدرون از پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر نسبت به رفتار باشگاه پرسپولیس موضع‌گیری و با انتشار پیامی از هواداران تیمش خداحافظی کرد. هر چند به نظر می رسد او می خواهد راه استراماچونی را برود.

به گزارش اخبارنوین به نقل از مهر، گابریل کالدرون در حالی صبح امروز تهران را به مقصد آرژانتین ترک کرد که بار دیگر در صفحه شخصی خود پیامی را منتشر و به نوعی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

در پیام کالدرون آمده است:« در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم. هوادارانی که بهترین در دنیا هستند. این را همه می گویند و من پس از شش ماه حضورم در ایران تایید می کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم.

از بازیکنان تیمم تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند. بدون هیچ توقعی. خیلی از ایرانی ها ممنونم چون هر روز شاهد لطف ، احترام و مهمان نوازی آنها بودیم. می روم اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم چون مدام می گویند؛ کالدرون به خاطر پول دلخور است اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می خواهم احترام است. باشگاه به من احترام نگذاشت. برای اینکه منظورم را متوجه شوید به طور مثال من و دستیارانم هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم. چون برای باشگاه مهم نبود. آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند.

رفتار باشگاه باید در خور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک می کنم. چون تیم و هواداران فوق العاده ای داریم. مرسی.»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با صدور این پیام دو پهلو ایران را ترک کرد که پیش از این آندره استراماچونی هم همین کار را با هواداران استقلال کرد و پس از صدرنشینی تیمش ایران را ترک کرد و هنوز هم برنگشته است.

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج