تاریخ خبر : 1399/09/01 , زمان درج خبر :١٤:٢٨
همزمان با هفته بسیج اجرا می شود؛

طرح های حمایتی از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا در منطقه 2

فرمانده بسیج منطقه 2 گفت:برنامه  های گرامیداشت هفته بسیج با محوریت حمایت از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا  و تکریم  خانواده شهدا برگزار می شود.

به گزارش اخبارنوین، علی بیات،فرمانده بسیج  منطقه2 با اشاره به اینکه همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برنامه های فرهنگی و حمایتی  متعددی اجرا می شود گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.

وی افزود: در همین راستا  دومین مرحله طرح برکت علوی در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مؤمنانه همزمان با  هفته گرامیداشت بسیج  برای یاری‌ رساندن به اقشار آسیب پذیر  اجرا می‌شود.

  بیات  درادامه اجراي طرح مستاجران خدا با همكاري شوراياران و خيرين وسازمان هاي مردم نهاد محلي  و نظارت مركز خدمات اجتماعي منطقه را ازدیگر برنامه ها برشمرد و گفت: این طرح  در قالب كمك مادي و معنوي به خانواده هایی که دراثر ایپدمی کرونا  دچار مشكلات متعدد شده اند اجرا می شود.

فرمانده بسیج منطقه2  به مشاركت در مرمت خانه هاي خانواده هاي معظم شهدا اشاره کرد و گفت: به منظور تجلیل از خانواده های شهدا و خدمات رسانی به آنها، منازل فرسوده آنها بازسازی می شود.

وی غبارروبی  گلزار شهدای گمنام ، برگزاری مسابقات فرهنگی به صورت مجازی و همچنین تولید محتوا  و  کلیپ و قیلم کوتاه از  اقدامات بسيج در مسير سازندگي و اميد آفريني و خدمت رساني  در سطح كشور و انتشار در فضای مجازی ازدیگر برنامه های این هفته است.

 

 

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج