تاریخ خبر : 1399/10/20 , زمان درج خبر :١١:٠٦
آخرین اخبار انتخابات فوتبال؛

پنج نامزد ریاست فدراسیون ثبت نام کردند/ حضور چهره‌های متنوع

در روز پایانی ثبت نام برای حضور در انتخابات رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، گزینه های ورزشی و غیر ورزشی با حضور در محل این فدراسیون مدارک خود را تحویل دادند.

به گزارش اخبارنوین به نقل از مهر، انتخابات فدراسیون فوتبال برای شناخت رئیس و اعضای هیات رئیسه چهار سال آینده این فدراسیون روز ۱۰ اسفند و طبق اساسنامه جدید برگزار خواهد شد. به همین خاطر ثبت نام از نامزدهای این مسئولیت‌ها که از چند روز پیش آغاز شده است، امروز شنبه به پایان خواهد رسید.

در این گزارش آخرین اخبار پیرامون ثبت نام کنندگان انتخابات فدراسیون فوتبال را می‌خوانید:

علی کریمی برای ریاست آمد
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که چند سالی هم در عرصه مربیگری فعالیت کرد اما به موفقیتی نرسید، حالا برای قبول مسئولیتی سنگین وارد میدان شد. علی کریمی که قبلاً حضورش را اعلام کرده بود برای ریاست نام نویسی کرد و مهدی مهدوی کیا را به عنوان نایب رئیس اول، سعید دقیقی را به عنوان نایب رئیس دوم و فاطمه علیپور را به عنوان نایب رئیس بانوان معرفی کرده است.

عزیزی خادم در دو مسئولیت
شهاب الدین عزیزی خادم که پیش از این در تیم حیدر بهاروند به عنوان نایب رئیس معرفی شده بود، روز پنجشنبه با حضور در فدراسیون فوتبال برای ریاست نام نویسی کرد. عزیزی خادم روز شنبه برای نایب رئیسی بهاروند ثبت نام کرد. ترکیب او و حیدر بهاروند شبیه هم است و منصور قنبرزاده در تیم هر دو نفر حضور دارد.

رئیس پیشین کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد
کیومرث هاشمی رئیس پیشین کمیته ملی المپیک که پیش از این سابقه حضور در این فدراسیون در دوران کمیته انتقالی را داشت برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد. در مورد ترکیب تیم او برای اداره فدراسیون عنوان شده که غلامرضا بهروان، علیرضا رحیمی و پریا شهریاری را به عنوان نواب رئیس حضور خواهند داشت.

مصطفی آجورلو برای ریاست آمد
مدیرعامل پیشین باشگاه‌های پاس، استیل آذین و تراکتور تبریز برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. آجورلو در دوره قبل هم برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد اما موفق به کسب آرای لازم نشد.

* امین نوروزی پزشک پیشین تیم فوتبال استقلال تهران، توحید سیف برقی عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا و علیرضا شهاب پزشک فعلی تیم ملی فوتبال ایران هم برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون اعلام حضور کردند.

* فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو و اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان تهران برای حضور در انتخابات هیات رئیسه ثبت نام کردند.

* همچنین منصور قنبرزاده عضو سابق هیات رئیسه نیز که در تیم بهاروند و عزیزی خادم حضور دارد ثبت نامش را انجام داد.

* احمد رضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

* فریدون اصفهانیان رئیس فعلی کمیته داوران در آخرین روز از ثبت نام برای انتخابات فدراسیون برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام کرد.

* هدایت ممبینی رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام کرد.

* نیما نکیسا دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران نیز به عنوان کارشناس برای انتخابات فدراسیون ثبت نام کرد.

* علی طاهری، رئیس هیات فوتبال اصفهان و بهرام رضائیان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم برای رقابت بر سر کرسی نماینده هیات‌های استانی و غلامحسین زمان آبادی به عنوان کارشناس در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کردند.

* بهنام ابوالقاسمپور مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس هم برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون ثبت نام کرد. او در کنار علی کریمی حضور خواهد داشت.

* علی علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان نیز برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام کرد.

* رسول فروغی کمک داور پیشین فوتبال برای پست هیات رئیسه ثبت نام کرد.


‌این خبر با پوشش زنده ثبت نام نامزدها تکمیل می‌شود....

کد خبر 5117456

نسخه چاپي    ارسال به دوست

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج